Súťaž: Vyhrajte 3x knižný triler Budinka (Mrcha, kretén a vynálezca)

Súťaž: Vyhrajte 3x knižný triler Budinka (Mrcha, kretén a vynálezca)

Vyhrajte jednu z troch kníh slovenského trileru Budinka, ktorý je príbehom upozorňujúcim na chorobné zdieľanie na Facebooku, aj na iné skraty v myslení. Triler neobyčajný svojim príbehom, aj zmienkou o Facebooku viac v tom negatívnom svetle, než je bežné, si môžete prečítať aj vy. Knižný príbeh poukazuje na niekoľko problémov, ktoré na sociálnych sieťach poznáme. S tým súvisí aj súťažná úloha, vďaka ktorej môžete byť jedným z troch výhercov, ktorí získa knihu s podpisom jej autora.

Budinka, mrcha kretén a vynálezca, kniha 2018

Šialenci na Facebooku, šialenci aj mimo neho, ale taktiež nové trendy a hodnoty, ktoré tak trochu menia našu spoločnosť. Kniha Budinka nie je len o Facebooku, ale skôr o svete offline, mimo internet, ktorý je však poznačený svetom virtuálnym. Dvaja hlavní hrdinovia v tejto knihe sa ocitajú v podivnej pasci šialenej rodiny. Nikto si nemôže byť istý ničím a cesta na slobodu sa javí nereálna… až do chvíle, keď sa im predsa len podarí prekonať niekoľko prekážok a dostať sa na internet. Mal byť pomôckou, no nakoniec bol opakom. Kniha, ktorá si nepochybne zaslúži pozornosť ,môže byť vaša. Stačí odpoveď na nasledujúce otázky.

Nápoveda pre 2. otázku aj na vašom obľúbenom kníhkupectve:

[contact-form-7 404 "Nenájdené"]

Podmienky súťaže

Odpovede je nutné odosielať do 25. marca 2020 do 23:59 hodiny. Opakovaná účasť má za následok zmazanie akejkoľvek účasti. Do súťaže nie sú prijímané odpovede z jedného počítača na všetkých členov rodiny, či každej rybky v akváriu. Súťažné odpovede slúžia len magazínu ZN.SK a získané odpovede, prípadne adresy nie sú poskytované tretím stranám. Uchovávanie emailových adries je len na serveri magazínu ZN.SK. Súhlasom so spracovaním emailovej adresy súhlasíte s príjmom emailových noviniek, minimálne raz za týždeň, niekedy minimálne 1x za mesiac. Emailové novinky je možné kedykoľvek odhlásiť.

Výherca je po vyžrebovaní vyzvaný, aby nám poskytol adresu pre odoslanie výhry. Výhry sú odosielané niekoľko dní po vyhodnotení súťaže prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s. a len výhercom na území SR. Pokusy opakovanej účasti, ovplyvňovania súťaže, zasahovania do súťaže a portálu môže mať za následok permanentné blokovanie súťažiaceho z budúcich projektov.

Organizátorom súťaže je magazín Zaujímavé novinky, www.zn.sk, sponzorom súťaže je Tomáš Najt www.tomasnajt.eu. Účelom súťaže je propagovať knihu, jej predaj a záujem o čítanie.

Ohodnoťte článok post

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.