Luis a ufóni, zábavný animák pre celú rodinu vychádza na DVD - Zaujímavé novinky ZN.SK

Luis a ufóni, zábavný animák pre celú rodinu vychádza na DVD

Nie pri každom animáku sme radi jeho dostupnosti na DVD. Novinka Luis a ufóni nás však nadchla už v kine. Originálny príbeh o votrelcoch z vesmíru, ktorému nechýba milé spracovanie bez typických prvkov pripomínajúcich konkrétne štúdiá, si neberie žiadnu známu postavičku, žiadneho superhrdinu a vytvára celkom nové postavy. Chlapca Luisa a troch návštevníkoch z vesmíru, ktorí z obežnej dráhy chytia vysielanie teleshoppingu a uveria sľubom moderátorov.

Luis a ufóni, animovaný film s dabingom

Humorný príbeh pre celú rodinu má od decembra aj DVD podobu, ktorá poteší každého, čo si rád pozrie niečo nenásilné a farebné.

Luis a ufóni na DVD so slovenským dabingom

Zaujímavosťami DVD je slovenský, českým, anglický aj maďarský dabing na jednom DVD – všetky 5.1 kanálové. Prezrádza tým zrejme aj fakt, že sa rovnaký disk distribuuje na český, slovenský aj maďarský trh. Obal sa však na slovenskom trhu objavuje len v slovenskej verzii bez ďalších jazykových mutácií. 82 minútový film uvádza formáty obrazu 16:9 a 1.85:1. DVD distribuuje Bontonfilm, a.s.

Luis a ufoni

Film má úspech u malých divákov. Nejde pritom o postavičky komerčne známe z peračníkov, tašiek, džúsikov, či reklamy. To je pre ne trochu na škodu, rovnako ako aj ich prednosťou. Záleží od detí, ako veľmi na nich pôsobí chuť po dôverne známych komerčných postavičkách.

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Okrúhly stôl Kráľ Artuš
Sedenie za okrúhlym stolom: čo naozaj znamená sadnúť si za okrúhly stôl?

časové zóny a hodiny
Časové zóny a rozdelenie: Slovensko patrí do CEST +2

mhd
Bratislavská MHD poriadne zdražela nové SMS lístky od apríla 2016

Zavrieť