Luis a ufóni, zábavný animák pre celú rodinu vychádza na DVD - ZN.SK

Luis a ufóni, zábavný animák pre celú rodinu vychádza na DVD

Nie pri každom animáku sme radi jeho dostupnosti na DVD. Novinka Luis a ufóni nás však nadchla už v kine. Originálny príbeh o votrelcoch z vesmíru, ktorému nechýba milé spracovanie bez typických prvkov pripomínajúcich konkrétne štúdiá, si neberie žiadnu známu postavičku, žiadneho superhrdinu a vytvára celkom nové postavy. Chlapca Luisa a troch návštevníkoch z vesmíru, ktorí z obežnej dráhy chytia vysielanie teleshoppingu a uveria sľubom moderátorov.

Luis a ufóni, animovaný film s dabingom

Humorný príbeh pre celú rodinu má od decembra aj DVD podobu, ktorá poteší každého, čo si rád pozrie niečo nenásilné a farebné.

Luis a ufóni na DVD so slovenským dabingom

Zaujímavosťami DVD je slovenský, českým, anglický aj maďarský dabing na jednom DVD – všetky 5.1 kanálové. Prezrádza tým zrejme aj fakt, že sa rovnaký disk distribuuje na český, slovenský aj maďarský trh. Obal sa však na slovenskom trhu objavuje len v slovenskej verzii bez ďalších jazykových mutácií. 82 minútový film uvádza formáty obrazu 16:9 a 1.85:1. DVD distribuuje Bontonfilm, a.s.

Luis a ufoni

Film má úspech u malých divákov. Nejde pritom o postavičky komerčne známe z peračníkov, tašiek, džúsikov, či reklamy. To je pre ne trochu na škodu, rovnako ako aj ich prednosťou. Záleží od detí, ako veľmi na nich pôsobí chuť po dôverne známych komerčných postavičkách.

Luis a ufóni, zábavný animák pre celú rodinu vychádza na DVD
5 (100%) 1 hlas[ov]
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Nitinol, foto z videa
Nitinol, unikátna kovová zliatina, s vlastnou pamäťou

Monitor a rotácia, odstránenie chyby
Pomoc! Otočil sa mi displej na počítači! Ako obnoviť obraz v monitore?

Šimpanz učenlivý
Šimpanz je rovnako chlpatý ako človek… v rámci počtu chĺpkov

Zavrieť