Záhadné billboardy v Bratislave: títo vyvraždili v Európe bizónov - Zaujímavé novinky ZN.SK

Záhadné billboardy v Bratislave: títo vyvraždili v Európe bizónov

Na niektorých uliciach hlavného mesta Bratislava sa objavilo niekoľko oranžových billboardov. To, čo udrie ako prvé, je uvedenie niekoľkých rôznych mien zrejme skutočných žijúcich ľudí. Keďže tento billboard nemá absolútne žiadnu logiku, v snahe rozkódovať zašifrovaný odkaz a teda jeho posolstvo sme z neho pochopili, že ide o zoznam ľudí, ktorí sa postarali o vyvraždenie všetkých bizónov v Európe. Menovaní usmrtili 89 posledných žijúcich bizónov a to dokonca s podporou politických strán KDH, Most-Híd, SDKÚ, SMK a Slovenskej plynárenskej pravice, či ký fras. Zrejme malo ísť o rituálne vyvražďovanie, pretože sa tieto udalosti odohrali počas sabatu, alebo počas vystúpenia skupiny Black Sabath. Dôvodom bola neuhradená faktúra za grafické práce, za logá, zrejme logá politických strán. Viac však žiaľ z billboardu vyčítať nedokážeme.

Záhadné billboardy, podivný jazyk

Každý Slovák, ktorý miluje prírodu určite ocení informáciu o tom, že bizóny vymreli práve vďaka týmto menovaným. Konkrétny billboard sa nachádza oproti Tesco Zlaté Piesky v blízkosti dôležitého večne vyťaženého cestného ťahu. V Bratislave, v hlavnom meste Slovenska, je však takýchto billboardov oveľa viac. Je znepokojivé, že uvádzajú hromadnú smrť vzácnych zvierat, ale žiadne fotografie, nech je nám jasné aký presne druh postihlo toto vymretie. Žiaľ, ostrejšiu fotografiu nemáme. Konkrétne mená preto musíte nájsť sami.


Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.