Volebná kalkulačka napovie, koho voliť a kto je názorovo blízky - ZN.SK

Volebná kalkulačka napovie, koho voliť a kto je názorovo blízky

Stále netušíte, koho budete tento rok voliť a nie ste si tým celkom istí ani po prečítaní rôznych programov? Bežný človek ani len netuší, čo vlastne strany sľubujú a aké majú ciele. Skôr je v tom veľký chaos, pretože viac pôsobia billboardy a nie jasné informácie. Projekt volebná kalkulačka je zaujímavý v tom, že podľa zvolených odpovedí vám zobrazí aj to, koho vôbec voliť, ak netušíte, ktorá strana je vašim názorom najbližšia. Samozrejme, treba takéto tvrdenia brať s určitou rezervou. Celé to totiž vyhodnocuje systém na základe určitých hodnôt s väzbami na konkrétne otázky a ich odpovede. Ak ste doteraz netušili, aká politická strana je k vašim názorom a najdôležitejším témam z nich najbližšie, aplikácia vám to prezradí. Možno budete prekvapení a možno nie.

Skúste si to tiež:

Bežní Slováci by podľa tejto aplikácie volili LŠ NS Mariána Kotlebu. Vaše výsledky sú vyhodnotené v percentuálnom merítku. A aby bolo všetko férové a chcete sa naozaj nechať inšpirovať výsledkom, prečítajte si program konkrétnej strany aj osobne. základom je volieb sa zúčastniť a neodignorovať ich. Je ľahké kritizovať, keď ste sa na zostavení novej vlády nijako nepodieľali.

Zdroj: volebnakalkulacka.sk

Volebná kalkulačka napovie, koho voliť a kto je názorovo blízky
Ohodnoť tento článok
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Fifty Shades of Darker
Päťdesiat odtieňov temnoty má premiéru vo februári 2017

opustený ostrov exotika
Markíza spúšťa “survival” reality show Ostrov

Čo je to slow food? Jednoducho dobré, čisté, férové

Zavrieť