Volebná kalkulačka napovie, koho voliť a kto je názorovo blízky - ZN.SK

Volebná kalkulačka napovie, koho voliť a kto je názorovo blízky

Stále netušíte, koho budete tento rok voliť a nie ste si tým celkom istí ani po prečítaní rôznych programov? Bežný človek ani len netuší, čo vlastne strany sľubujú a aké majú ciele. Skôr je v tom veľký chaos, pretože viac pôsobia billboardy a nie jasné informácie. Projekt volebná kalkulačka je zaujímavý v tom, že podľa zvolených odpovedí vám zobrazí aj to, koho vôbec voliť, ak netušíte, ktorá strana je vašim názorom najbližšia. Samozrejme, treba takéto tvrdenia brať s určitou rezervou. Celé to totiž vyhodnocuje systém na základe určitých hodnôt s väzbami na konkrétne otázky a ich odpovede. Ak ste doteraz netušili, aká politická strana je k vašim názorom a najdôležitejším témam z nich najbližšie, aplikácia vám to prezradí. Možno budete prekvapení a možno nie.

Skúste si to tiež:

Bežní Slováci by podľa tejto aplikácie volili LŠ NS Mariána Kotlebu. Vaše výsledky sú vyhodnotené v percentuálnom merítku. A aby bolo všetko férové a chcete sa naozaj nechať inšpirovať výsledkom, prečítajte si program konkrétnej strany aj osobne. základom je volieb sa zúčastniť a neodignorovať ich. Je ľahké kritizovať, keď ste sa na zostavení novej vlády nijako nepodieľali.

Zdroj: volebnakalkulacka.sk

Ohodnoť tento článok
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Grand Retro Show Zámok Vígľaš
4. ročník The Grand Retro Show a staré autá na Zámku Vígľaš 4. 8. 2018

Museu Nacional de Arte Antiga
Čo navštíviť v Lisabone? Zoznam miest, atrakcií a múzeí

Kelimutu jazerá, Indonézia
Indonézske Kelimutu tvorí vulkán a tri jazerá s nestálymi farbami

Zavrieť