ZN.SK
Polus, nákupné centrum nahlásenie bomby

V centre Polus večer po Hviezdnych vojnách nahlásili bombu

V nákupnom centre Polus nahlásili v piatok večer 18. decembra 2015 po 22. hodine bombu. Policajné zložky v rozsiahlom nasadení prehľadávajú budovu obchodného centra a všetci návštevníci boli evakuovaní

Zľavy na wellness pobyty

V nákupnom centre Polus na Vajnorskej ulici v Bratislave nahlásili v piatok večer 18. decembra 2015 po 22. hodine bombu. Policajné zložky vo väčšom nasadení prehľadávajú budovu obchodného centra a všetci návštevníci boli evakuovaní, či skôr vyvedení von z budovy. Záver, že ide o nahlásenie bomby, vychádza z tvrdení ľudí vyvádzaných von. Stalo sa tak v čase, kedy už nie sú otvorené žiadne predajne a v prevádzke je len kino, ktoré však v tomto čase už zatvára.

Nahlásená bomba v nákupnom centre Polus

Evakuácia sa tak týkala všetkých návštevníkov, ktorí si boli vychutnať napríklad premiérové premietania očakávaného filmu Hviezdne vojny – Epizóda 7: Sila sa prebúdza. Problém bol pre nich najmä ten, že autá zaparkované v podzemnom parkovisku boli rovnako tak neprístupné ako celá budova.

Polus, nákupné centrum nahlásenie bomby

Šialenec, ktorý má poplašnú správu na svedomí, tak spôsobil zbytočný rozruch a zbytočné zapojenie viacerých policajných zložiek, ktoré nepochybne čakajú na pyrotechnikov a len tak skoro celý zásah neskončí. Ľudia, ktorí už boli na odchode z kina a smerovali k autu, boli odklonení von z budovy, pri vstupe vozidiel boli spustené mreže a všetci sú tak nútení čakať vonku.

Update: Polus je obľúbeným nákupným centrom nachádzajúcim sa v časti Bratislava – Nové mesto. V rámci aktualizácii článku neskôr len dopĺňame, že jeho názov sa zmenil na VIVO!. Neskôr sa jeho ponuka rozšírila o ďalšie značky, ale aj niekoľko podujatí.

Foto: Michal, ďakujeme.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu