V Poluse večer po Hviezdnych vojnách nahlásili bombu - Zaujímavé novinky ZN.SK

V Poluse večer po Hviezdnych vojnách nahlásili bombu

V nákupnom centre Polus na Vajnorskej ulici v Bratislave nahlásili v piatok večer 18. decembra 2015 po 22. hodine bombu. Policajné zložky vo väčšom nasadení prehľadávajú budovu obchodného centra a všetci návštevníci boli evakuovaní, či skôr vyvedení von z budovy. Záver, že ide o nahlásenie bomby, vychádza z tvrdení ľudí vyvádzaných von. Stalo sa tak v čase, kedy už nie sú otvorené žiadne predajne a v prevádzke je len kino, ktoré však v tomto čase už zatvára. Evakuácia sa tak týkala všetkých návštevníkov, ktorí si boli vychutnať napríklad premiérové premietania očakávaného filmu Hviezdne vojny – Epizóda 7: Sila sa prebúdza. Problém bol pre nich najmä ten, že autá zaparkované v podzemnom parkovisku boli rovnako tak neprístupné ako celá budova.

Polus, nákupné centrum nahlásenie bomby

Šialenec, ktorý má poplašnú správu na svedomí, tak spôsobil zbytočný rozruch a zbytočné zapojenie viacerých policajných zložiek, ktoré nepochybne čakajú na pyrotechnikov a len tak skoro celý zásah neskončí. Ľudia, ktorí už boli na odchode z kina a smerovali k autu, boli odklonení von z budovy, pri vstupe vozidiel boli spustené mreže a všetci sú tak nútení čakať vonku.

Foto: Michal, ďakujeme.


Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Kravy a dobytok ako taký
Nórske kravy majú zo zákona nárok na matrac pre lepší spánok

Varovanie prihlásenie zabezpečenie
Toto pripojenie nie je zabezpečené. Zadané prihlasovacie údaje môžu byť… čo?

Office kancelária
Strašiak GDPR otvára cestu pochybným agentúram a špekulantom

Zavrieť