ZN.SK

Pokračovanie Fear the Walking Dead na AMC a niekoľko kuriozít o seriáli

Apríl na AMC prináša skutočné lahôdky– v pondelok 12. apríla o 22:00 odštartuje 2. časť šiestej série hororového seriálu Fear the Walking Dead

Zľavy na wellness pobyty

Apríl na AMC prináša skutočné lahôdky – v pondelok 12. apríla o 22:00 odštartuje druhá časť šiestej série hororového seriálu Fear the Walking Dead. Čakanie na kultový seriál vám spríjemníme pár zaujímavosťami, ktoré ste o seriáli pravdepodobne netušili.

Alycia Debnam-Carey as Alicia Clark – Fear the Walking Dead _ Season 6, Episode 7 – Photo Credit: Ryan Green/AMC

Škola pre zombie

Chceli by ste si zahrať zombíka vo Fear the Walking Dead? Je to možné! Záujemcovia musia absolvovať 3 mesiace v tzv. škole pre chodcov, kde sa učia chodiť, pohybovať a tváriť sa ako správna zombie. Zombíci naviac musia pri natáčaní mlčať. Všetky zvuky sú dodávané až v postprodukcii.

Pozor na fanúšikov

Herec Norman Reedus (Daryl) sa zúčastnil Walker Stalker Conu v New Jersey, fanúšikovia sa tam mohli pozdraviť a vyfotiť so svojimi obľúbenými hrdinami. Jedna euforická fanúšička však podľahla sile okamihu a pri fotení herca uhryzla do hrude! Podobne dopadol aj Tyler James Williams (Noe), ktorého pri objatí pohrýzol fanúšik do ramena. Z toho vyplýva ponaučenie: neskúšajte napodobniť všetko, čo vidíte v televízii!

Fear the Walking Dead screenshot AMC

Hlavne sa nehádať

Po uvedení jednej z častí tretej série priviezol muž do nemocnice na Long Island svoju ženu so strelným zranením. Do lekárskej správy uviedol, že ju postrelil pri hádke o to, ktorá z postáv zomrie a ako bude seriál pokračovať. Nemáme správy o tom, ako tento manželský zväzok dopadol.

Selfie na pľaci

Herci sú známi tým, že si radi robia selfie priamo na pľaci. Štáb seriálu preto vydal nariadenie, že kto bude chytený, ako si robí fotky počas natáčania, bude okamžite vyhodený. Norman Reedus od prvej až po štvrtú sériu obdržal celkom 25 napomenutí. Keď to urobil po 26.krát, produkcia kapitulovala a prestala ho napomínať. To určite poteší všetkých milovníkov sociálnych sietí.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa norman reedus (@bigbaldhead)

Jedlo je dôležité

Každý herec, ktorý natáča scénu, kde zomrie, dostane v ten deň „poslednú večeru“. Tá spočíva v tom, že dostane všetko, na čo má chuť. Ďalšou kuriozitkou sú sťažnosti „chodcov“, že mäso, ktoré v rámci scén pojedajú, im nechutí. Tvorcovia im ho teda začali namáčať do BBQ omáčky. Od tej chvíle žiadne nové sťažnosti nepribudli.

Druhá časť šiestej série plnej napätia a zvratov štartuje na AMC 12. apríla, 8 častí Fear the Walking Dead sa bude vysielať každý pondelok o 22:00.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu