Costa Coffe kaviarne pripájajú jesenné chute a rastlinné mlieka

Costa Coffe kaviarne pripájajú jesenné chute a rastlinné mlieka

Dlhé večery, teplé svetre a zlatisté lístie hlásia svoj príchod. S nadchádzajúcou jeseňou ho v Costa Coffee hlásia aj výnimočné chute jesene, ktoré si vďaka novým rastlinným mliekam, ktoré zostávajú v nápojovej ponuke natrvalo, môže teraz vychutnať úplne každý.

Javorové capuccino

Kávová chuť Kanady

 Káva sa nemusí sladiť iba cukrom. Vyskúšajte, ako si svoju kávu môžete vychutnať aj s javorovým sirupom. V Costa Coffee vám naservírujú cappuccino v kanadskom štýle. Silné espresso pripravené z kávovej zmesi Mocha Italia s mliečnou penou je doplnené javorovým sirupom a dozdobené pomarančovou kôrou. A jeseň môže prísť.

Matcha-aníz Flat White

 Vyvážená kombinácia kávy, mlieka a čaju matcha, korenená chuťou anízu. Káva a matcha v jednom spolu nečakane ladia a príjemne prekvapia svojou jemnou pikantnosťou. Matcha, to je jemne mletý japonský zelený čas z tých najmladších lístkov. Flat white je zase fenomén pre všetkých milovníkov kávy. Tento kávový nápoj vás celkom určite prebudí z jesennej melanchólie a dodá energiu.

Rastlinné mlieka costa

Kokosové, madľové aj ovsené

 V kaviarňach Costa Coffee sú na výber hneď tri rastlinné alternatívy kravského mlieka. Tie sú nutnosťou pre vegánov aj pre tých, ktorí trpia intoleranciou na laktózu alebo alergiou na bielkoviny. Vychutnať si ich ale môže úplne každý. Naviac sú všetky mlieka bez pridaného cukru. Mandľové mlieko sa teraz teší veľkej popularite. Má jemnú chuť, ktorá ladí s kávou. Ovsené mlieko je neutrálne, ľahko sladkej chuti. Používa sa aj ako náhrada za nízkotučné kravské mlieko. Naopak kokosové mlieko má výraznú chuť a patrí medzi najhustejšie rastlinné mlieka. Pokiaľ máte radi krémové latté alebo capuccino, siahnite po ňom. A aké mlieko bude to vaše?

Maková torta

Trocha tradície v Costa Coffee

Chutne, tradične a kvalitne. V torte zo sezónnej ponuky Costa Coffee sa snúbia lahodné a tak obľúbené chute tvarohu, maku a višní.  Vychutnajte si túto lákavú kombináciu so šálkou kávy alebo horúceho čaju počas jesenných dní vo všetkých kaviarňach Costa Coffee.

Viac na www.costa-coffee.sk


Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.