Deň sv. Valentína: 6 dôvodov na už žiadne výhovorky! - ZN.SK

Deň sv. Valentína: 6 dôvodov na už žiadne výhovorky!

Tento rok, viac ako 60% párov oslavuje Deň sv. Valentína. Zvyšných 40 si každoročne hľadá výhovorky, prečo sa tomuto sviatku neoplatí venovať zvýšená pozornosť. Zozbierali sme pre vás informácie a fakty o 14. februári, analyzovali očakávania od tohto dňa a pripravili infografiku, ktorá vám dopomôže znova sa do Valentína zamilovať.

Sv. Valentína ako kontroverzný sviatok

Reštaurácie sú plné párov, obchody sa prehýbajú pod kopami bonboniér a červených ruží – presne tak, ide o Deň sv. Valentína. Budúci utorok bude dňom, keď si mnoho párov bude vzájomne vyznávať lásku. Tento deň naberá na dôležitosti každým rokom a hoci ide o populárnu tradíciu, pre mnohých ja chápaný kontroverzne.
Na svete sú dva typy ľudí. Jedna skupina je fanúšikom tohto sviatku a miluje všetko s ním spojené. Tá druhá sa naopak snaží týmto oslavám vyhnúť použitím všemožných výhovoriek spochybňujúcich opodstatnenie tohto sviatku. Prostredníctvom tejto infografiky dokážeme, že žiadne výhovorky pre Dni sv. Valentína neobstoja.

Na sv. Valentína a infografika
Pozrite sa sami: http://www.shopalike.sk/valentin

Deň sv. Valentína: 6 dôvodov na už žiadne výhovorky!
Ohodnoť tento článok
Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.
Viac:
Slávna budova Škótska, Eilean Donan
12 symbolov Škótska, vďaka ktorým vieme, že Škótsko existuje

Smrtiaci príliv
Filmy a premiéry pripravené do kín na leto 2016

chioská masticha
Terapia mastichou ako liečba zdravotných problémov

Zavrieť