Súťaž: získajte 2x kompletné balíčky počítačových hier

Súťaž: získajte 2x kompletné balíčky počítačových hier

Poznáte herný systém pre nákup a správu hier Steam? Dnes ho pozná každý jeden hráč hier a tak určite každý už neraz siahol aj po online nákupe hier, alebo nejaké hry v tomto systéme vlastní. Svoju zbierku o plné oficiálne hry si môžete rozšíriť spolu s nami o ďalšie nové kúsky.

Cossacks Game

Žrebujeme celkovo dvoch výhercov, ktorí od nás dostanú buď:
Cossacks balíček hier (Cossacks: European Wars, Cossacks: Art of War, Cossacks: Back to War a Cossacks: Campaign Expansion) alebo Blitzkrieg Anthology balíček spolu s hrou Blitzkrieg 2 Anthology. Chceme za to od vás “LIKE” na naše stránky na Facebooku a nezabudnite svoju emailovú adresu pre príjem noviniek z nášho magazínu, napríklad aj informácie o nových súťažiach.

1. Prihláste sa k nášmu newslettru


 

2. Dajte nám LIKE na naše FB stránky

a ste v hre. Súťaž prebieha do 31. augusta 2015 a súťažiaci môže byť zo Slovenska, ale aj z Českej republiky, z pomedzi Slovákov vo Vojvodine, ale vítaný je aj súťažiaci z iných kútov sveta, ktorému má čo povedať náš obsah a má záujem o informácie o novinkách a súťažiach na ZN.SK. Radi by sme upozornili, že poskytnuté adresy nezdieľame s tretími stranami.

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
výroba automobilov
Produkcia vozidiel aj v roku 2016 prekročila miliónovú hodnotu

Posun času o hodinu
Kedy a prečo posúvame čas? Kedy posúvame čas najbližšie?

Obliečky svetlá miestnosť
Ako prať posteľné obliečky: robíte to správne?

Zavrieť