Súťaž: vyhrajte s 3x filmový DVD balíček s Päťdesiat odtieňov čiernej - Zaujímavé novinky ZN.SK

Súťaž: vyhrajte s 3x filmový DVD balíček s Päťdesiat odtieňov čiernej

Zobrať si za cieľ výstrelkov známu filmovú novinku, ktorá patrila medzi najočakávanejšie filmu, a ešte tak dôverne skopírovať kultové scény, to chce odvahu. Päťdesiat odtieňov čiernej má podobný názov, no nejde o film podľa známej knižnej trilógie. Päťdesiat odtieňov čiernej je paródia nakrútená na motívy smiešnych situácií filmu Päťdesiat odtieňov sivej. Presnejšie by bolo, že smiešnymi sa mnohé scénky stanú až práve v „Odtieňoch čiernej“, kde odrazu celý pôvodný príbeh naberá zvláštne, miestami až drsné obrátky plné bláznivej zábavy a až drsného humoru. Veď ostatne aj pôvodný film sa snažil v „herni“ o drsnú zábavu, tak prečo v tom nepokračovať?

Príďte sa aj vy zabaviť do kina s filmom Päťdesiat odtieňov čiernej a zasúťažte si spolu s filmom aj o jeden z troch filmových balíčkov.

O čo hráte?

3x filmový balíček od BONTONFILM, ktorý obsahuje DVD s filmami: Macík, Macík 2 a Vykoľajená.

3DVD súťaž s Shades of Black

1. Napíšte nám meno aspoň jedného z hercov v hlavných úlohách vo filme Päťdesiat odtieňov čiernej:

2. Ako by ste vy sami definovali pojem „filmová paródia“ ?

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Nezabudnite na poštovú adresu na Slovensku:

Podmienky súťaže:

Správne odpovede posielajte prostredníctvom formulára do 11. februára 2015, 23:59 hod. Súťaž je určená všetkým súťažiacim s adresou na Slovensku. Každý súťažiaci sa smie súťaže zúčastniť len raz. Žrebujeme troch výhercov z pomedzi správnych odpovedí. Sponzorom súťaže je BONTON FILM, distribútor filmu do kín v SR a ČR. Organizátorom súťaže je magazín ZN.SK. Výhry nepodliehajú zdaneniu a výška výhry tiež nepodlieha platbe zdravotného poistenia. Účasťou v súťaži súhlasí každý súťažiaci s plným znením týchto podmienok. Súhlasí s príjmom noviniek, ktoré môže kedykoľvek odhlásiť. Organizátor používa poštovú adresu len raz pri odoslaní výhry. Po vyhodnotení nie je žiaden údaj mimo emailové adresy, ďalej používaný. Žiaden z údajov nie je zdieľaný s tretími stranami. Adresy výhercov sú ako jediné adresy odoslané sponzorovi súťaže, aby odoslal výhry. Poštové adresy a mená sú nepoužívané a skartované bez archivácie.
Zo súťaže sú zamietnuté všetky účasti, pokusy o obchádzanie pravidiel, opakovanej účasti, prihlasovania viacerých členov rodiny, kde by mala víťaziť viac početná rodina. Kľúčový je počítač, nie počet emailových adries. Zo súťaže sú vyradené všetky pokusy obchádzania pravidiel a opakovanej účasti bez diskusie. Organizátor si vyhradzuje právo na prípadné organizačné zmeny, ak sú nevyhnutné. Výhry nie sú vymáhateľné.

Vyhodnotenie

Vyhodnotenie súťaže nám prinieslo takmer tisícku odpovedí, avšak len 480 správnych odpovedí. Z nich až 160 sa snažilo obísť pravidlá vypisovaním účastí na množstvo kombinácií adries a mien. Kreatívnu súťažnú úlohu definovať vlastnými slovami pojem “paródia” vyriešila pätina súťažiacich skopírovaním nesprávnych definícií z internetu a len štyri pätiny ľudí reálne napísali definíciu vlastnými slovami. Máme troch víťazov. Historicky najdlhšie vyhodnotenie nám trvalo niekoľko hodín. Gratulujeme včetkým trom a prostredníctvom spomnzora súťaže BONTON FILM budú trojici odoslané vecné výhry už v najbližších dňoch.

Maroš Slúka, Cerovo
Michaela Balážová, Trenčín
Milan Štefan, Vranov nad Toplou

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Hrob manželov spája ruka cez múr
Hrob manželov delí múr. Spájajú ich však ruky z náhrobkov

Austrália prepadlisko
Na austrálskej pláži sa do mora prepadlo turistické parkovisko

Brhlovce a skalné obydlia
Slovenská rarita, skalné obydlia v Brhlovciach a ulica Šurda

Zavrieť