Súťaž o knihy: Poznáte a vnímate vzťah filmu a Slovenska? Ukážte sa

Súťaž o knihy: Poznáte a vnímate vzťah filmu a Slovenska? Ukážte sa

Máte radi film a cestovanie? Spojme si Slovensko s filmom slovenským, československým, ale pokojne aj tým medzinárodným. Ignorujte Google, alebo dobrého priateľa na telefóne. Nejde o to odpovedať správne, ale zistiť, ktoré miesta sú naozaj vnímané ako lokality s filmovým povedomím a významom, a ktoré naopak nie. Preto ak chcete vyhrať pekného turistického knižného sprievodcu po Turecku alebo triler Budinka, stačí zodpovedať nasledovné otázky a si v žrebovaní. Ak nevieš odpoveď, uveď X. V závere nám napíš, o ktorú cenu chceš zabojovať a tvoja odpoveď tak prepadne do osudia A, alebo B. Z každého žrebujeme po jednom výhercovi.

nakrúcanie

1. Aké miesto na Slovensku sa ti spája s nakrúcaním filmu a miesto naozaj existuje?
Odpoveď:

2. Ak si spomenieš, uveď aspoň jeden zahraničný film, ktorý sa na Slovensku nakrúcal:
Odpoveď:

3. Hrad na Slovensku a v ňom nakrúcaná rozprávka – ktorý sa ti vybaví ako prvý? (aj druhý a tretí)
Odpoveď:

4. Navštívil si už miesto na Slovensku, ktoré bolo preslávené filmom, alebo ho sprievodca uviedol ako „nakrúcal sa tu film...“
Odpoveď:

5. Miesto spojené s nakrúcaním filmu v zahraničí. Ktoré sa ti vybavia? Uveď v presnom poradí podľa toho, ako silno sa usadili v pamäti, alebo si ich navštívil.
Odpoveď:

Vyhrať chceš: Pestrého knižného sprievodcu po Turecku alebo slovenský triler Budinka?
Odpoveď:

_____________________________________

Tvoje meno (povinné)

Tvoj email (povinné)

Podmienky súťaže:

Odpovedať je nutné odosielať do 5. marca 2020 do 23:59 hodiny. Opakovaná účasť docieli zmazanie akejkoľvek účasti z konkrétneho počítača. Do súťaže nie sú prijímané odpovede z jedného počítača na všetkých členov rodiny, či každej rybky v akváriu. Súťažné odpovede slúžia len magazínu ZN.SK a získané odpovede, prípadne adresy nie sú poskytované tretím stranám. Uchovávanie emailových adries je len na serveri magazínu ZN.SK. Súhlasom so spracovaním emailovej adresy súhlasíte s príjmom emailových noviniek, minimálne raz za týždeň, niekedy minimálne 1x za mesiac. Emailové novinky je možné kedykoľvek odhlásiť.

Výherca je po vyžrebovaní vyzvaný, aby nám poskytol adresu pre odoslanie výhry. Výhry sú odosielané niekoľko dní po vyhodnotení súťaže prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s. a len výhercom na území SR. Pokusy opakovanej účasti, ovplyvňovania súťaže, zasahovania do súťaže a portálu môže mať za následok permanentné blokovanie súťažiaceho z budúcich projektov.

Organizátorom a sponzorom súťaže je magazín Zaujímavé novinky, www.zn.sk. Účelom súťaže je získať podnetné odpovede pre ďalšiu prípravu obsahu aj na stránkach zn.sk, ako aj v ďalších materiáloch. Ceny sú tak motivátorom pre získanie dát a názorov.

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
elektrobicykle a turistika
E-bike ako elektrický bicykel, ďalší level bicyklovania

Iouri Podlatchikov
Extrémni športovci sveta: Iouri Podlatchikov

Tajné špionáž
Čipy v občianskych preukazoch Nemci ničia v mikrovlnke

Zavrieť