Slováci pozor: Rakúsku diaľnicu A4 od A6 lemujú migranti

Slováci pozor: Rakúsku diaľnicu A4 od A6 lemujú migranti

Migranti, ktorých prezentujú niektoré organizácie ako obete násilia utekajúce do bezpečia, majú ďaleko od tých reálnych, ktorí sú neďaleko slovenských hraníc a možno už aj u nás.
Slováci, ktorí prechádzajú po diaľnici A4 si na niektorých miestach všimli migrantov, ktorí kráčajú vedľa diaľnice, alebo prechádzajú priamo po ceste, aby stopovali vozidlá. Údajne im dokonca niektoré zastavia. Informácia je zdieľaná na Facebooku u ľudí, ktorí oblasť v širšom okolí Bruck an der Leita navštevujú. Spomína mužov, nie rodiny, ženy a deti.

Pokiaľ plánujete prechádzať cez blízke rakúske dedinky, hoci to organizácie popierajú, pripravte sa na možnú zmenu pohostinnosti a pokoja v tradične príjemných mestečkách blízkeho pohraničia. Migranti so sebou prinášajú kriminalitu, ktorá je dôsledkom hladu a ich bezradnosti.

Diaľnica

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Eye shot športová kamera
Kópie a alternatívy akčných športových kamier GoPro

20 eurové bankovky
Nová 20 eurová bankovka, jasná modrá s okienkom

himalájska soľ
Himalájska soľ, je naozaj taká zdravá? Fakty a mýty

Zavrieť