Slováci pozor: Rakúsku diaľnicu A4 od A6 lemujú migranti

Slováci pozor: Rakúsku diaľnicu A4 od A6 lemujú migranti

Migranti, ktorých prezentujú niektoré organizácie ako obete násilia utekajúce do bezpečia, majú ďaleko od tých reálnych, ktorí sú neďaleko slovenských hraníc a možno už aj u nás.
Slováci, ktorí prechádzajú po diaľnici A4 si na niektorých miestach všimli migrantov, ktorí kráčajú vedľa diaľnice, alebo prechádzajú priamo po ceste, aby stopovali vozidlá. Údajne im dokonca niektoré zastavia. Informácia je zdieľaná na Facebooku u ľudí, ktorí oblasť v širšom okolí Bruck an der Leita navštevujú. Spomína mužov, nie rodiny, ženy a deti.

Pokiaľ plánujete prechádzať cez blízke rakúske dedinky, hoci to organizácie popierajú, pripravte sa na možnú zmenu pohostinnosti a pokoja v tradične príjemných mestečkách blízkeho pohraničia. Migranti so sebou prinášajú kriminalitu, ktorá je dôsledkom hladu a ich bezradnosti.

Diaľnica

Slováci pozor: Rakúsku diaľnicu A4 od A6 lemujú migranti
Ohodnoť tento článok
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Gombíky a zapínanie odevov, muži a ženy
Rozdielne zapínanie: Prečo majú muži gombíky vpravo a ženy na ľavo?

Seven: The Days Long Gone
Recenzia: postapokalyptická herná novinka Seven: The Days Long Gone

SHMU výstrava
SHMU.sk vydáva červené výstrahy, peklo ešte len začne

Zavrieť