Prajeme vám krásne Vianoce a ďakujeme, že ste s nami - Zaujímavé novinky ZN.SK

Prajeme vám krásne Vianoce a ďakujeme, že ste s nami

Vážení čitatelia, prajeme Vám dnes krásne Vianoce, pohodlie v teple domova v kruhu blízkych a priateľov. Dnešný deň bude a je plný očakávaní. Tak ako všade, aj u nás sa budú rozbaľovať darčeky, obdarúvať blízkych a pochutnávať si na tradičných vianočných dobrotách, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou slovenskej gastronómie. Nechceli sme však popriať len to dobré, ale aj v blížiacom sa novom roku 2016 zaželať úspech vo všetkom.

Vianoce a vianočné darčeky

Dovoľte nám poďakovať za Vás, za našich čitateľov. Sme nesmierne radi, že od júla 2015, kedy sme oficiálne spustili ZN.SK, si nás pozrelo už 80 000 návštevníkov a sľubujeme ešte viac obsahu, zaujímavostí a dobrého čítania. Ak by ste si chceli prečítať o niečom zaujímavom, sme tu pre vás. Už začiatkom roka 2016 máme pre vás ďalšie súťaže, ďalšie zaujímavé témy a medzi nimi zábavné a praktické články. Každá jedna návšteva je pre nás hnacím motorom byť lepšími rovnako, ako každá odozva. Ak sme vás potešili, alebo sklamali, dajte nám prosím vedieť.

Tomáš
šéfredaktor magazínu Zaujímavých noviniek
ZN.SK

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
himalájska soľ
Himalájska soľ, je naozaj taká zdravá? Fakty a mýty

Bussiness trieda a letecká doprava
Ako vyzerá Bussiness trieda diaľkovej leteckej linky z Prahy

Aljaška, USA aurora polaris
Aljaška: 10 zaujímavosti, fakty a kuriozity o tomto americkom štáte

Zavrieť