Miro Jaroš, Zuzana Haasová a ďalší v Štiavnici už cez víkend! - Zaujímavé novinky ZN.SK

Miro Jaroš, Zuzana Haasová a ďalší v Štiavnici už cez víkend!

Banskoštiavnický festival Zimomravenie ponúka skvelú možnosť ako zabaviť deti počas nasledujúceho víkendu. V jeho programe nechýbajú detského hviezdy Miro Jaroš a Zuzana Haasová, ale ani netradičné tvorivé dielne, spoločenské hry, hra po meste či aktivity v galériách a múzeách.

Siedmy ročník podujatia vrcholí 4. – 6.3. 2016. Centrum Banskej Štiavnice ožije rodinami s deťmi, ktoré tam prídu stráviť príjemné prázdninové chvíle. Vrcholom programu je Veľké zimomravenie v priestoroch Kultúrneho centra, na ktorom okrem hudobníkov a divadelníkov nebude chýbať aj populárny Tibor Hujdič alias Ujo Mrkvička, ktorého poslaním popularizácia detskej literatúry. Štiavnickí skauti pripravili pre deti zábavnú hru po meste a galérie pútavé výtvarné aktivity. Chýbať nebude ani tradičné pečenie chleba či výroba šperkov v dielničke Slovenského banského múzea.

Kompletný program nájdete na:
http://www.kultura.banskastiavnica.sk/klient-241/kino-142/stranka-3879/film-78376

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Rio de Janeiro Brazília
Letné olympijské hry sa blížia, ktorí slovenskí športovci súťažia?

Zlaté prasiatko na Vianoce
Kto a prečo uvidí večer Zlaté prasiatko? Prečo vznikla tradícia

Paródia Shape of You
Ed Sheeran – Shape of you ako LADA paródia od Ja ty a rolo

Zavrieť