Chovateľská výstava AkvaTera Bratislava 8. 10., neskôr aj Trnava a Košice

Chovateľská výstava AkvaTera Bratislava 8. 10., neskôr aj Trnava a Košice

Milovníci plazov, akváriových rybičiek a teráriových zvierat podujatie AkvaTera už veľmi dobre poznajú. Pravidelný projekt AkvaTera konajúci sa v niekoľkých mestách na Slovensku je príležitosťou na stretávky chovateľov, ale tiež záujemcov o nové prírastky do rodiny.

AkvaTera Bratislava výstava plazov a iných

Tak ako vždy, je Akvatera miestom, v ktorom môžu záujemcovia o zvieratká rôznych druhov nájsť odborníkov, skúsených chovateľov, predajcov rôznych druhov krmív, terárií, techniky a zariadenia, ako aj mnohých doplnkov nevyhnutných pre chov pokojne aj celkom neobvyklých druhov. Akváriá a terária so svojimi obyvateľmi sú už samé o sebe zaujímavým cieľom. Aj preto sa podujatie teší obľube aj z radov ľudí, ktorí s aprídu jednoducho len pozrieť.

AkvaTera Bratislava už v nedeľu 8. októbra 2017

Dom kultúry Ružinov sa počas 8. októbra stane dejiskom ďalšieho ročníka predajnej výstavy a stretnutia chovateľov, akvaristov a teraristov.

Vstupné podmienky:

Pre verejnosť bude otvorené od 9:00 do 14:00 hod. Bezplatný vstup je určený deťom do 6 rokov, zdravotne a telesne postihnutým návštevníkom taktiež. Dospelí – 3 €
Študenti, dôchodci (nad 62 rokov) a ostatní – 1,50  €
Objednávky predajných miest: akvaterabratislava@gmail.com
GPS súradnice: 48.117209 – 17.110519

Akvatera Trnava 15. októbra 2017

V Trnave sa AkvaTera koná dňa 15. októbra. Vystavovatelia z Čiech, Slovenska, Maďarska, Poľska a Rakúska sa stretnú v priestoroch Meastskej športovej haly (Športový areál AŠK Slávia) na ploche počítajúcej s už 300 stolmi vystavovateľov.

Deti do 6 rokov vstup zdarma
Dospelí – 3,- €
Študenti, dôchodci (nad 62 rokov) a ostatní – 1,5,- €
Predávajúci (stôl + 1 predávajúci) – 7,- €

AkvaTera Košice 29. októbra 2017

Divočina je na pláne dňa 29.10.2017. Miesto konania je v Spoločenskom pavilóne od 09:00 do 15:00 a súčasťou veľtrhu bude aj niekoľko sprievodných podujatí.

 

Chovateľská výstava AkvaTera Bratislava 8. 10., neskôr aj Trnava a Košice
5 (100%) 5 hlas[ov]
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
cikicaki
V sobotu v Avione pokrstia fanúšikovskú hokejovú knihu Cikicaki Cikicak

Recenzia Wolverin: Logan, nie je klasickou akčnou X-menovkou

American Honey
Premiéra filmu American Honey, výnimočného roadmovie

Zavrieť